Make your own free website on Tripod.com

AD "FISNIKU SHPED"

Shėrbimet

Home | Shėrbimet | Kontaktet | Lokacioni
Nė kėtė hapsirė kemi pėrshkruar shėrbimet tona.

Shpejt
 
Shėrbimet tona janė tė shpejta,pra nuk keni nevojė me pritė gjatė,kėtė e mundėson pėrvoja jonė profesionale me stafin profesional.
AD"FISNIKUSHPED"

Fire Spinning Arrow 9

Saktė
 
Jemi tė saktė dhe shumė profesional,kurseni kohen dhe gabimet,saktesia jonė e mundėson kėtė.
AD"FISNIKUSHPED"
Violet Tumbling Arrow 12

a-tra2-02.jpg

Zhdoganim

Airplane Taking Off

Bėjmė zhdoganimin e kamioneve me mallra tė ndryshme apo shpedicion ndėrkombėtar.
Pika kufitare Bllace nė Han tė Elezit.
AD"FisnikuShped" Hani Elezit

Yellow file folder overflowing
AD"FisnikuShped"
Adresa:

Terminali

Hani Elezit - Kosovė

Tel: 0037744367911

Agjensia Doganore "FISNIKUSHPED" * Terminal * Hani Elezit * KOSOVĖ *

Design by bennytiger.tk