Make your own free website on Tripod.com

AD "FISNIKU SHPED"

Kontaktet

Home
Shėrbimet
Kontaktet
Lokacioni

Urdhėroni dhe na kontaktoni!Nėse jeni te interesuar pėr sherbimet tona,atėhere mos hezitoni por na kontaktoni nė konatktet e mėposhtme:

A.D. " FisnikuShped "
Terminal Hani ElezitEmail adresa ime gjendet ne linkun e mėposhtėm:

Spinning

Dërgo këtu E-mail.

Cell Phone, Opening & Closing

Ose mund tė telefononi ne numrin 0037744367911.

Ldhjet e rekomanduara

Nė kėtė hapsirė kemi shėnuar disa lidhje elektornike (webfaqe ) qe jane interesante pėr klientėt tanė.

Ja ketu mėposhtė kemi nje link per qytezen tonė:

Hani i Elezit

Keni ndonjė koment apo ndonje kritik pėr Webfaqen tonė atėhere na shkruani ne fushėn pėr koment e cila gjendet ketu me poshtė:

Emri:
Email address:
Comment:
  

Agjensia Doganore "FISNIKUSHPED" * Terminal * Hani Elezit * KOSOVĖ *

Design by bennytiger.tk